ویژه ها
» انتخاب سر دبیر » مهدی امیرآبادی: شفر، هندوانه در بسته است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۴

 کد خبر: 18193
 7 بازدید
 دیدگاه‌ها برای مهدی امیرآبادی: شفر، هندوانه در بسته است بسته هستند

مهدی امیرآبادی: شفر، هندوانه در بسته است

مهدی امیر آبادی در مورد حضور شفر در تیم استقلال گفت: حقیقتا، شفر اکنون هندوانه در بسته است. کسی شناخت زیادی از او ندارد و نمی‌توان قضاوت درستی درمورد او داشت.

مهدی امیرآبادی: شفر، هندوانه در بسته است

به گزارش اسکای۳، مهدی امیر آبادی در مورد حضور شفر در تیم استقلال گفت: حقیقتا، شفر اکنون هندوانه در بسته است. کسی شناخت زیادی از او ندارد و نمی‌توان قضاوت درستی درمورد او داشت. حداقل باید صبر کنیم بازی اول تیم مقابل فولاد خوزستان برگزار شود تا معیاری برای سنجیدن توانایی او داشته باشیم. یک شبه نمی‌توان در مورد سرمربی جدیدی استقلال حرفی زد و باید صبر کنیم تا او تاکتیک‌هایش را پیاده کند و ببینیم تیم در بازی‌های آینده چه عملکردی خواهد داشت.

 

کاپیتان اسبق استقلال درخصوص مطرح شدن اسامی مختلف برای دستیاری شفر و نشستن روی نیمکت استقلال گفت: خدارا هزاران مرتبه شکر مردم می‌دانند که من و امثال من زندگیمان را برای تیم گذاشتیم و سال‌ها با پیراهن استقلال تلاش کردیم اما افرادی که ۲-۳ سال در استقلال بازی کرده‌اند اکنون تصمیم گیرنده شده‌اند و این برای من جای تعجب دارد! از باشگاه حتی یک زنگ نمی‌زنند حال ما را بپرسند و از امثال پیروز قربانی‌ها، رضا حسن زاده‌ها و … که نزدیک ۱۰ سال عمر خود را در این تیم گذاشته‌اند، هیچ خبری نیست!

 

امیرآبادی درباره حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال گفت: من درخصوص دستیاران سرمربی نظری ندارم و هرکس که انتخاب شود برایم قابل احترام است و آرزو می‌کنم موفق باشد اما به نظرم زود است که فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال بنشیند و او نباید در این مورد عجله کند.

 

وی در پایان گفت: امیدوارم از همین جمعه روند نتیجه گیری تیم آغاز شود تا هواداران دلشاد شوند و ناکامی‌های گذشته هرچه سریعتر جبران شود.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : انتخاب سر دبیر , فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات