ویژه ها
» انتخاب سر دبیر » ۷ پرسپولیسی در پایان فصل جدا می‌شوند؟!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۸

 کد خبر: 18196
 7 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ۷ پرسپولیسی در پایان فصل جدا می‌شوند؟! بسته هستند

۷ پرسپولیسی در پایان فصل جدا می‌شوند؟!

با حکم فیفا،پرسپولیس ازدو پنجره نقل و انتقالات زمستانی وتابستانی محروم شده است.به عبارت بهترباشگاه پرسپولیس تاپایان نیم‌فصل اول لیگ هجدهم قادربه جذب بازیکن نیست

۷ پرسپولیسی در پایان فصل جدا می‌شوند؟!

به گزارش اسکای۳،  با حکم سنگین و غیرمنتظره فیفا، باشگاه پرسپولیس تهران از دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی محروم شده است. به عبارت بهتر باشگاه پرسپولیس تا پایان نیم‌فصل اول لیگ هجدهم قادر به جذب بازیکن نیست و تنها قادر است از بازیکنان فعلی خود استفاده کند.

 

راه دیگر هم تمدید قرارداد بازیکنان است که در پایان لیگ هفدهم، قراردادشان به اتمام می‌رسد. اسامی افرادی که در پایان لیگ هفدهم بازیکن آزاد می‌شوند به شرح زیر است:

 

۱- محسن مسلمان ۲- مهدی طارمی ۳- فرشاد احمدزاده ۴- کمال کامیابی‌نیا ۵- محمد انصاری ۶- وحید امیری ۷- شجاع خلیل‌زاده!

لطفاً تعجب نکنید! شنیدیم قرارداد شجاع خلیل‌زاده به شرط رضایت طرفین تمدید می‌شود.

 

بوژیدار رادوشوویچ هم به تازگی قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کرده است اما تمدید قرارداد این ۷ بازیکن کار آسانی نیست. برخی از این نفرات به فکر لژیونر شدن و پیشنهاد خارجی هستند و تمایل دارند فوتبال خود را در آن سوی آب‌ها دنبال کنند. برخی دیگر هم با پیشنهادات وسوسه‌کننده‌ای از یکی، دو تیم متمول صنعتی و شهرستانی مواجه شده و از همین حالا به فکر جدایی افتاده‌اند. البته این وسط یکی، دو نفری هم دیده می‌شوند که به بالا بردن رقم قرارداد خود و استفاده (بخوانید سوءاستفاده!) از حکم سنگین فیفا و محرومیت پرسپولیس از  نقل و انتقالات تابستانی و قبل از لیگ هجدم فکر می‌کنند. بنابراین تمدید قرارداد هر یک از این یکی، دو نفر شاید حدود ۲ میلیارد تومان برای باشگاه پرسپولیس آب بخورد! اما شاید بد نباشد بدانید نفرات زیر با پرسپولیس قرارداد دارند؛

 

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، احمد نوراللهی، حسین ماهینی، احسان علوان‌زاده، شایان مصلح،‌ علی علیپور، سیامک نعمتی ، گادوین منشا، بشار رسن، آدام همتی، ابوالفضل درویش‌وند، شاهین عباسیان،‌ محمدامین اسدی، سعید حسین‌پور، محمد احسان حسینی و حمیدرضا طاهرخانی.

 

همچنین امید عالیشاه نیز نیم‌فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد که در صورت اتمام دوران خدمت سربازی می‌تواند به این تیم برگردد. رضا کرملاچعب و حامد آقایی هم دو بازیکن دیگر پرسپولیس محسوب می‌شوند که به صورت قرضی به استقلال خوزستان و نفت تهران پیوسته‌اند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : انتخاب سر دبیر , فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات
تبلیغات