ویژه ها
» اخبار اسلایدر » مثلث پرسپولیس از هم پاشید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۵

 کد خبر: 18952
 دیدگاه‌ها برای مثلث پرسپولیس از هم پاشید! بسته هستند

مثلث پرسپولیس از هم پاشید!

سومین ضلع مثلث پرسپولیس هم خانه نشین شد.مسلمان اخیراآنقدر باافت فاحش فنی مواجه شده وحاشیه داشته که هیچ کس برانکورابابت خط زدن نام بازیکن ازلیست تیمش سرزنش نکند

مثلث پرسپولیس از هم پاشید!
به گزارش اسکای۳، محسن مسلمان در هفته‌های اخیر آنقدر با افت فاحش فنی مواجه شده و حاشیه داشته که هیچ کس برانکو را بابت خط زدن نام این بازیکن از لیست تیمش سرزنش نکند.
فصل پیش هم مسلمان دراین سراشیبی قرار گرفت اما برانکو در آن مقطع با آوردن سروش رفیعی به تیمش با یک تیر دو نشان زد. از یک طرف خط هافبک تیمش را تقویت کرد و از طرفی هم یک شوک مثبت به مسلمان داد تا متوجه آمدن یک رقیب جدی بشود. شوکی که خیلی مثبت واقع شد و مسلمان نیم فصل دوم فصل پیش بهترین بازی‌های عمر فوتبالی‌اش را در پرسپولیس ارائه داد.
در فصل جاری سایه‌ای از هافبک خلاق و خوش فکر سرخپوشان را در زمین دیده‌ایم. او در هر ۴ بازی پرسپولیس در مرحله یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اسیا به خاطر بازی بد زود تعویض شد و در نهایت هم برانکو تصمیم گرفت او را از لیست بازی با نفت خارج کند تا بلکه او به خودش بیاید.
ترک اردوی تیم به همراه ۳ بازیکن دیگر دو شب قبل از بازی با الاهلی، انتشار تصاویری از قلیان کشیدن این بازیکن در صفحات اجتماعی، اعتراض به تصمیم سرمربی بعد از تعویض در بازی برگشت با الهلال و در نهایت مشاجره لفظی با هوادار خانم در فرودگاه مسقط بخشی از حواشی بود که مسلمان در یک ماه اخیر در اطراف خود داشت.
حالا برانکو می‌خواهد او را قبل از دربی تنبیه کند. او در بازی فردا بشار رسن را جای مسلمان به میدان خواهد فرستاد و اگر او بتواند خواسته‌های مرد کروات را برآورده سازد آن وقت مسلمان دربی را هم از دست خواهد داد.
مسلمان نشان داده هر وقت انگیزه داشته جز بهترین‌های تیمش بوده و باید دید شوک دوباره برانکو به او این بار هم جواب خواهد داد یا خیر.شماره ۷۷ پرسپولیس فراموش نکند که توسط همین برانکو فوتبالش احیا شد و اگر قدر جایگاه خود را نداند به سرنوشت خیلی از بازیکنان جدا شده از پرسپولیس مواجه خواهد شد.
نکته جالب توجه اینکه مثلث مسلمان، احمدزاده و طارمی با خط خوردن شماره ۷۷ سرخپوشان از لیست این تیم به طور کل از هم پاشید و هر سه بازیکن بازی فردای تیمشان با نفت را از خانه تماشا خواهند کرد.

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اخبار اسلایدر , انتخاب سر دبیر , فوتبال ملی , لیگ برتر
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات