ویژه ها
» فوتبال جهان » اینفانتینو: مشتاقانه منتظر دربی هستم

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۴

 کد خبر: 27607
 7 بازدید

اینفانتینو: مشتاقانه منتظر دربی هستم

اینفانتینو گفت: مشتاقانه منتظر یکی از بزرگ ترین رویدادهای فوتبال دنیا و تاریخ هستم.رئیس فیفا در خصوص فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران از سطح بالایی در آسیا و جهان برخوردار است

اینفانتینو: مشتاقانه منتظر دربی هستم

به گزارش اسکای۳، جیانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در حاشیه دیدار با وزیر ورزش و جوانان در خصوص میزبانی تیم های ایرانی با حریفان عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: موضع من مشخص است و سیاست و فوتبال ارتباطی با هم ندارند. فوتبال برای مردم است و می کوشیم مردم به وی‍‍ژه مردم ایران و عربستان از آن لذت ببرند و گمان نمی کنم مشکلی در این خصوص وجود داشته باشد و ما راه حل را برای میزبانی پیدا می کنیم.
وی افزود: با هر کسی که در این زمینه کمک کند صحبت می کنم. حوزه تخصصی من فوتبال است اما افراد دیگر هم باید به آن کمک کنند.
رئیس فیفا در خصوص فوتبال ایران گفت: فوتبال ایران از سطح بالایی در آسیا و جهان برخوردار است و سال گذشته به پنج تورنمنت بین المللی فیفا راه یافته و فدراسیون ایران پنج ستاره است و این اتفاق از زمانی که ر ئیس فیفا شده ام، افتاده است.

* فوتبال در ایران زندگی است
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال با اشاره به رابطه خوب با فوتبال ایران گفت: برای من بسیار خوب است که این روابط با فدراسیون فوتبال و دولت ایران تداوم داشته باشد. فوتبال در ایران مثل زندگی است.
اینفانتینو با بیان این که پیش از این متوجه حس مهمان نوازی ایرانی ها شده است، گفت: مشتاقانه منتظر یکی از بزرگ ترین رویدادهای فوتبال دنیا و تاریخ هستم. در واقع این بازی نشان دهنده این است که فوتبال در همه دنیا بسیار گسترده شده است و به همین علت تبدیل به ورزش اول دنیا شده است.

* از دیدار با رئیس جمهور خرسندم
وی در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما مبنی بر دیدار با حسن روحانی رئیس جمهور گفت: بسیار خرسندم که رئیس جمهور و وزیر ورزش ایران را از نزدیک ملاقات می کنم و فدراسیون فوتبال این شرایط را فراهم کرده است.
رئیس فیفا در پاسخ به پرسش دیگری در مورد برنده دربی ۸۶ پایتخت افزود: در این بازی داور می شود(با خنده).


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : فوتبال جهان
نظرسنجی
به نظر شما دلیل پیروزی استقلال مقابل نفت آبادان چه بود؟
 • عملکرد مناسب بازیکنان استقلال 100%, 1 رأی،آراء،آراء
  1 رأی،آراء،آراء 100%
  1 رأی،آراء،آراء - 100% از همه آراء
 • شانس 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • چینش مناسب بازیکنان توسط شفر 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
 • شرایط نامناسب تیم نفت آبادان 0%, 0
  0
  0 - 0% از همه آراء
جمع آراء: 1
دی ۵, ۱۳۹۶ - دی ۶, ۱۳۹۶
رأی دهی بسته است
ارسال دیدگاه

تبلیغات
تبلیغات